Naujas vyresnysis rinkodaros viceprezidentas 2018-02-13
Naujas vyresnysis rinkodaros viceprezidentas
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (2018 m. vasario 13 d.) Kompanijos „4Life“ prezidentas ir generalinis direktorius Danny Lee paskelbė, kad naujuoju vyresniuoju rinkodaros viceprezidentu paskirtas Brian Gill.

Ponas Gill rinkodaros ir komandų formavimo srityje dirba jau 18 metų, jo indėlis į vykdomąjį valdymą yra itin reikšmingas. Tapęs vyresniuoju rinkodaros viceprezidentu Brian padės kompanijai siekti strateginių tikslų, atrasti naujų būdų diegti naujoves, tam naudojantis kokybiškiausiais įrankiais, ir kurti išskirtinį prekės ženklo įvaizdį.

Pono Lee komentaras: „Kaip ir mūsų kompanijos įkūrėjai, esu įsitikinęs, kad žmonės į „4Life“ visada ateina tinkamu metu ir dėl tinkamos priežasties. Brian prie mūsų prisijungia turėdamas gausybę rinkodaros patirties. Dar svarbiau yra tai, kad jo patirtis yra susijusi būtent su tiesiogine prekyba. Jis tikrai taps puikiu mūsų vadovų komandos nariu.“

Prieš ateidamas į „4Life“, ponas Gill rinkodaros viceprezidentu dirbo tiesioginės prekybos startuolyje, kur reikšmingai prisidėjo prie prekės ženklo sukūrimo nuo nulio ir šešių produktų pristatymo jau pirmaisiais metais. Iki tol šalies ir tarptautine rinkodaros strategija jis užsiėmė greitai augančioje el. prekybos bendrovėje, planavusioje renginius. Čia jo darbas buvo įgyvendinti rinkodaros komunikacijos ir prekybos skatinimo kampanijas, kurios sudomintų klientus ir užtikrintų ženklias bendrovės pajamas.

Per savo karjerą rinkodaros srityje ponas Gill yra dirbęs su įvairiais produktais: maisto ir žolelių gaminiais, kosmetikos ir odos priežiūros priemonėmis.

Pono Gill komentaras: „Esu dėkingas už galimybę dirbti pramonės šakoje, kur ir produktai ir kultūra yra subalansuoti taip, kad padėtų žmonėms siekti geresnės gyvenimo kokybės. Didžiuojuosi tuo, kad dabar dirbu organizacijoje, kurios pažadas – „Together, Building People“, ir kuri to siekia per mokslą, sėkmę bei tarnavimą.“

Ponas Gill turi tarptautinės teisės ir diplomatijos bakalauro laipsnį, įgytą Brigham Young universitete, Jutos valstijos universitete yra apsigynęs magistro titulą, taip pat turi integruotos rinkodaros komunikacijos sertifikatą, gautą iš Jutos universiteto. Ponas Gill domisi sveikata ir mityba, raketbolu, teatru ir muzika, skaitymu, rašymu, turizmu pėsčiomis ir mėgsta leisti laiką su šeima.

„4Life“ turi atstovybes 24 šalyse, iš kurių aptarnauja visą pasaulį aprėpiantį nepriklausomų platintojų ir jų klientų tinklą.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Komunikacijos viceprezidentas
4Life Research USA, LLC
[email protected]