We noticed that you may be viewing lithuania.4life.com from a different country. To get the best experience we suggest double checking that you're on the website closest to you.
„4Life“ tinklaraštis Mokslas, sėkmė, tarnavimas ir lūkesčių patenkinimas

Leadership Trip 2023

Leadership Trip 2023

Semkitės įkvėpimo iš istorijos bei kultūros, 2023 gegužės 25–28 d.

Taisyklės ir sąlygos

1. Kelionės trukmė yra 4 dienos ir 3 naktys.

2. Naujais atitinkamo rango partneriais laikomi partneriai, kurie per kvalifikacijos laikotarpį (2022 m. spalis – 2023 m. kovas) šį rangą pasiekė pirmąsyk.

3. Skatinamoji kelionė suteikiama ID turėtojui ir jo kompanionui (drauge pildžiusiam paraišką arba partneriui).

4. Prizas negali būti keičiamas, perduodamas ar išmainytas į pinigus. Ši taisyklė gali būti netaikoma, jei kompanija nusprendžia kitaip.

5. Gauti šią paskatą gali tik partneriai, turintys europietišką ID kodą.

6. Kai partneriai laimi kelionę, jie per 10 dienų turi patvirtinti dalyvavimą, užpildyti atitinkamą formą (su laimėtojo ir kompaniono duomenimis) bei pateikti jų tapatybės kortelių kopijas. Jei per 10 dienų dalyvavimas nepatvirtinamas, teisė į kelionę prarandama. Jeigu jau išdavus skrydžių bilietus paaiškėja, kad laimėtojai negali vykti į kelionę ir nėra įrodomų tai nulėmusių nenugalimos jėgos aplinkybių, visi anuliavimo kaštai išskaičiuojami iš partnerio sąskaitos.

7. Laimėtojais tarp komandos narių gali tapti partneriai iš visos jūsų organizacijos iki kito „Bronze“ struktūroje žemiau jūsų.

8. Naujas „Builder Bonus“ 3 lygis turi būti pirmą kartą pasiektas per paskatos laikotarpį.

9. Į apsistojimą, kai viskas įskaičiuota, įeina visas maitinimas (pusryčiai, pietūs bei vakarienė) ir apgyvendinimas. Į tai neįeina papildomi dalykai, tokie kaip minibaras, kambarių tarnyba, papildomos viešbučio paslaugos, papildoma veikla, kurios neorganizuoja „4Life“, ir pan. Atsakomybė atsiskaityti už pastaruosius tenka asmeniui, kurio vardu buvo užsakytas kambarys. Į šią paskaitą neįeina kelionės į „4Life“ nurodytą išvykimo vietą ir iš jos.

10. Laimėtojai privalo vadovautis etikos ir geros komercinės praktikos principais, kaip tai apibrėžia atitinkamoje rinkoje taikomi standartai bei procedūros.

11. Kelionė „Leadership Trip“ laikoma išmoka, todėl gausite mokestinę sąskaitą (taikoma tik Ispanijai, Vokietijai ir Italijai).

12. „4Life“ keliautojams rekomenduoja perskaityti ir įsidėmėti nurodymus, taikomus atvykstant į kitas valstybes ir iš jų išvykstant. Už papildomų keliavimo reikalavimų, susijusių su COVID, įgyvendinimą atsako tik pats keliautojas. Atitinkamu testavimu ar dokumentais prašome pasirūpinti likus pakankamai laiko iki išvykimo. „4Life“ padės palaikyti ryšį, su besikeičiančiomis gairėmis ir reikalavimais, tačiau atsakomybė dėl COVID protokolų laikymosi tenka kiekvienam atitinkamam keliautojui.

13. „4Life“ kelionę laiko suteikta nuo momento, kai „4Life“ nuperka lėktuvų bilietus. Atšaukimų arba kelionės atidėjimų po šio momento nebebus. Jei dėl kokios nors priežasties atvykti negalite, bus laikoma, kad kelionės atsisakėte. Teisės į kelionę perduoti negalima.