„4Life“ gauna „Corporate America Today“ apdovanojimą

2021-04-23
„4Life“ gauna „Corporate America Today“ apdovanojimą
Solt Leik Sitis, Juta, JAV (balandžio 23 d.) Corporate America Today kompaniją „4Life Research“ neseniai įvardijo kaip geriausią sveikatos ir imuninės sistemos papildų tiekėją JAV. Šis titulas suteiktas už naujausią JAV rinkoje pristatytą „4Life“ produktą: „Gold Factor“, pagrįsta solidžiais nepriklausomų mokslinių tyrimų duomenimis.

„Corporate America Today“ apdovanojimais pripažįstamos bendrovės, siekiančios meistriškumo bei naujovių įvairiose srityse. Corporate America Today skelbia kiekvienos kategorijos laimėtojus. „4Life“ šį apdovanojimą laimėjo tris kartus.

Pernai „4Life“ apdovanojimo sulaukė už griežtą kompetenciją atrenkant žaliavines medžiagas, parengiant galutinius mišinius, recenzuojamus mokslinius tyrimus ir aplinką tausojančias korporatyvines socialinės atsakomybės iniciatyvas. Šiemet „4Life“ apdovanojimą laimėjo už naujausią JAV rinkoje pristatytą produktą: „Gold Factor“.

„Corporate America Today“ komentaras: „Nuo konkurentų „4Life“ atitrūksta pirmiausiai aukštesnio lygio produkto ir beatodairiško rūpinimosi klientų lūkesčių patenkinimu. Tačiau koks yra didžiausias „4Life Research“ pranašumas? Vienas žodis: naujovės. Per pastaruosius dvidešimt trejus metus „4Life“ rinkai pristatė ne tik puikius produktus, bet ir modernius bei unikalius cheminius junginius.“

„4Life“ turi biurus 25 rinkose ir iš jų aptarnauja klientus visame pasaulyje.

Daugiau informacijos:
Calvin Jolley
Korporacinės komunikacijos viceprezidentas
„4Life Research“
[email protected]